Producatori
AM2000NEW AM8015_BANNER BLUETECH_V200_BANNER
Magazine DENTEX

BUCURESTI:

Str. Vatra Luminoasa 47 Sector 2 - Bucuresti
Tel:021/256.91.33; Fax:021/250.10.98
Vodafone: 0726DENTEX (0726 336 839);
Orange: 0755.999.777
E-mail: sales@dentex.ro

View Larger Map

CLUJ:

Str. Traian Nr. 53 Parter
Vodafone: 0734 300 444;
Tel./Fax: 0264 55 77 33;
Orange: 0758 55 99 99
E-mail:cluj@dentex.ro

View Larger Map

IASI:

Bd.Nicolae Iorga Nr.8, Bl.901 A, Iasi
Tel:0232.233.322;
Mobil: 0731.774.444
E-mail: iasi@dentex.ro , liliana.danila@dentex.ro

View Larger Map

TIMISOARA:

Str. Independentei nr. 7 (langa P-ta. Balcescu)
Tel./Fax: 0256/490.806
Mobil: 0731.88.33.33; 0756.88.88.66
E-mail: timisoara@dentex.ro

View Larger Map

CONSTANTA:

B-dul Mamaia nr. 233
Tel./Fax: 0241/644.950
Mobil: 0736.00.44.77;
E-mail: constanta@dentex.ro
getuta.danciu@dentex.ro


View Larger Map
REPREZENTANTI ZONALI DE VANZARI

ARAD

tel: 0722 449 680
e-mail:

ARGES
Valentin Barbu
tel: 0736.88.44.00
e-mail: valentin.barbu@dentex.ro

BACAU, VASLUI, IASI
Sorin Popa
tel: 0731.669.988
e-mail: sorin.popa@dentex.ro

BRASOV, SIGHISOARA, ONESTI
Monika Zold
tel: 0731.88.77.77 ; 0756.88.88.22
e-mail: monika.zold@dentex.ro

BUCURESTI Sect. 1, OTOPENI, BUFTEA
Eduard Oprean
tel: 0733.999.454
e-mail: eduard.oprean@dentex.ro

BUCURESTI Sect. 2, URZICENI
Mihai Vasile
tel: 0725.444.666
e-mail: mihai.vasile@dentex.ro

BUCURESTI Sect. 2.
Raul Marginean
tel: 0733.16.44.90
e-mail: raul.marginean@dentex.ro

BUCURESTI Sect. 3, SLOBOZIA
Marius Mihalache
tel: 0733.999.488
e-mail: marius.mihalache@dentex.ro

BUCURESTI Sect. 4
Mihai Vasilovici
tel: 0733.777.722
e-mail: mihai.vasilovici@dentex.ro

BUCURESTI Sect. 5
Sabin Joita
tel: 0730.202.791
e-mail: sabin.joita@dentex.ro

BUCURESTI Sect. 6, ALEXANDRIA
Florin Soare
tel: 0725.455.455
e-mail: florin.soare@dentex.ro

CLUJ, ALBA
Cristina Vajas
tel: 0731.66.88.66
e-mail: cristina.vajas@dentex.ro

CLUJ, BISTRITA, SALAJ
Cristian Barabas
tel: 0731.66.99.99
e-mail: cristi.barabas@dentex.ro

CONSTANTA, TULCEA
Petre Petrus
tel: 0733 800 090
e-mail: petrus.petre@dentex.ro

COVASNA, HARGHITA
Laszlo Zold
tel: 0736.33.33.11, 0751.33.77.77
e-mail: laszlo.zold@dentex.ro

DOLJ, GORJ, MEHEDINTI
Mihai Georgescu
tel: 0731.88.66.66; 0756.88.88.44
e-mail: mihai.georgescu@dentex.ro

DOLJ, OLT, VALCEA
Catalin Zidaru
tel: 0725.999.000; 0754.724.333
e-mail: catalin.zidaru@dentex.ro

GALATI, BRAILA
Mihai Mitrea
tel: 0734.00.66.00 , 0743.20.77.77
e-mail: mihai.mitrea@dentex.ro

GIURGIU, TELEORMAN
Lia Demian
tel: 0735.666.000
e-mail: lia.demian@dentex.ro

HUNEDOARA, SIBIU
Liliana Popa
tel: 0729.99.00.10
e-mail: liliana.popa@dentex.ro

IALOMITA, CALARASI
Liliana Popa
tel: 0729.99.00.10
e-mail: liliana.popa@dentex.ro

IASI, BOTOSANI, SUCEAVA
Ionut Branet
tel: 0725.333.311
e-mail: ionut.branet@dentex.ro

MARAMURES
Oscar Fagyas
tel: 0736 333 322
e-mail: oscar.fagyas@dentex.ro

MURES
Lia Demian
tel: 0735.666.000
e-mail: lia.demian@dentex.ro

PRAHOVA, DAMBOVITA
Stefan Enculescu
tel: 0735 222 322
e-mail: stefan.enculescu@dentex.ro

SATU MARE, BIHOR
Radu Ungureanu
tel: 0735.50.50.51; 0740.37.02.12
e-mail: radu.ungureanu@dentex.ro

TIMISOARA
Cristina Cara
tel: 0731.88.55.88
e-mail: cristina.cara@dentex.ro

TIMISOARA, CARAS-SEVERIN
Alin Alistar
tel: 0727.88.99.32
e-mail: timisoara@dentex.ro

VRANCEA, BUZAU
Stanica Si Adrian Bicher
tel: 0733.700.998; 0740.386.749; 0736.007.788; 0745.318.921
e-mail: adrian.bicher@dentex.ro

Divizia Laborator

Director Vanzari Laborator
Marius Gheorghe
tel: 0726.77.71.11
e-mail: marius@dentex.ro

 

BUCURESTI Sect. 2, 3, 4
ASM Raul Marginean
tel: 0733.16.44.90
e-mail: raul.marginean@dentex.ro

 

BUCURESTI Sect. 1, 6, 5
ASM Mihai Vasilovici
tel: 0733.77.77.22
e-mail: mihai.vasilovici@dentex.ro

 
Management

Andi Teodorescu

Director General
Tel.: 0722 227 045
E-mail: andi@dentex.ro

Achizitii si vanzari

Ramona Tudose
Asistent Departament Achizitii
Tel.: 0727 811 403
ramona.tudose@dentex.ro

Dr. Eugen Cristian Vasile
Director Vanzari Consumabile
Tel.: 0733 102 129, 0756 888 877
eugen.vasile@dentex.ro

Eugenia Oprean
Asistent Departament Vanzari
Tel.: 021 256 91 33
eugenia.oprean@dentex.ro

Alexandru Trifu
Director Vanzari Echipamente
alexandru@dentex.ro
Tel.: 021 256 91 33

Depozit Central

Petrica Statioiu
petre.statioiu@dentex.ro

Mona Ionita
mona.ionita@dentex.ro

Valentin Dumitrascu
valentin.dumitrascu@dentex.ro

Eliss Micu
elis.micu@dentex.ro

Cristian Udrescu
cristi.udrescu@dentex.ro

Telefoane:
021 256 91 33, 0725 354 030

INFO FINANCIAR

S.C. DENTEX TRADING S.R.L.

Conturi bancare:
UNICREDIT-TIRIAC - ROSETTI RO55 BACX 0000 0030 2052 2000
LIBRA BANK - BANEASA RO53 BREL 0200 5716 3RO1 1001
RAIFFEISEN BANK - BANEASA RO47 RZBR 0000 0600 0828 6548
TREZORERIA MUN. BUCURESTI RO36 TREZ 7005 069X XX00 2427
CIF: RO16293888
Director financiar: Gordana Teodorescu
Tel: 021.250.79.64
E-mail: financiar@dentex.ro

FORMULAR DE CONTACT
Nume:
Telefon:
Email:
Mesaj:


banner_r5
banner_r5
banner_r1
ico_facebook
ico_youtube