ico_facebook
ico_youtube

Magazine DENTEX

Bucuresti-Magazin:

Str. Vatra Luminoasa 47 Sector 2 - Bucuresti
Tel: 0733.777.771 / 021/250.79.64
Fax 021/250.10.98 
E-mail: adela.stan@dentex.ro / ioana.besea@dentex.ro
Program functionare: luni – vineri: 09.30-18.00 / sambata: 09.30 – 13.00

Bucuresti-Depozit

Depozit central, departamente management achizitii si vanzari
Adresa: Soseaua Dudesti-Pantelimon, Nr.44, ANTILOPA Sector 3 - Bucuresti
Tel: 021/256.91.33 / 0726 336 839 / 0755.999.777
E-mail: office@dentex.ro; sales@dentex.ro
Program functionare: luni – vineri: 08.30-18.00

Constanta:

B-dul Mamaia nr. 233
Tel./Fax: 0241/644.950
Mobil: 0736.00.44.77
E-mail: constanta@dentex.ro
Program functionare: luni – vineri: 08.30-17.00 / sambata: inchis

Cluj-Napoca:

Calea Motilor nr. 39
Mobil: 0731.66.88.66
E-mail: cluj@dentex.ro
Program functionare: luni – vineri: 08.30-17.00 / sambata: inchis

Iasi:

Bd.Nicolae Iorga Nr.8, Bl.901 A, Iasi
Tel:0232.233.322
Mobil: 0731.774.444
E-mail: iasi@dentex.ro
Program functionare: luni – vineri: 08.30-17.00 / sambata: inchis

Timisoara:

Str. Independentei nr. 7 (langa P-ta. Balcescu)
Tel./Fax: 0256/490.806
Mobil: 0731.88.33.33; 0756.88.88.66
E-mail: timisoara@dentex.ro
Program functionare: luni – vineri: 08.30-17.00 / sambata: inchis
contact_banner3.png contact_banner2.png contact_banner1.png

Reprezentanți zonali de vânzări

ARAD
Liliana Grida - 0722.449.680
e-mail: liliana.grida@dentex.ro
CLUJ-NAPOCA
Edit Takacs – tel: 0758.559.999
e-mail: edit.takacs@dentex.ro
ARAD
Melisa Grida - tel: 0756.888.822
e-mail: melisa.grida@dentex.ro
CONSTANȚA, TULCEA
Petruș Petre - tel: 0733 800 090
e-mail: petrus.petre@dentex.ro
ARGEȘ
Valentin Barbu - tel: 0736.88.44.00
e-mail: valentin.barbu@dentex.ro
COVASNA, HARGHITA
Laszlo Zold - tel: 0736.33.33.11, 0751.33.77.77
e-mail: laszlo.zold@dentex.ro
BACĂU, VASLUI, IAȘI, NEAMȚ
Sorin Popa - tel: 0731.669.988
e-mail: sorin.popa@dentex.ro
DOLJ, OLT, VÂLCEA
Cătălin Zidaru - tel: 0725.999.000; 0754.724.333
e-mail: catalin.zidaru@dentex.ro
BRAȘOV, ONEȘTI
Monika Zold - tel: 0731.88.77.77; 0756.88.88.22
e-mail: monika.zold@dentex.ro
DOLJ, GORJ, MEHEDINȚI
Mihai Georgescu - tel: 0731.88.66.66; 0756.88.88.44
e-mail: mihai.georgescu@dentex.ro
BUCUREȘTI Sect. 1, OTOPENI, BUFTEA
Eduard Oprean - tel: 0733.999.454
e-mail: eduard.oprean@dentex.ro
DOLJ, CRAIOVA
Dana Zidaru - tel: 0799.733.017
e-mail: dana.zidaru@dentex.ro
BUCUREȘTI Sect. 2
Mihai Vasile - tel: 0725.444.666
e-mail: mihai.vasile@dentex.ro
GALAȚI, BRĂILA
Mihai Mitrea – tel: 0734.00.66.00
e-mail: mihai.mitrea@dentex.ro
BUCUREȘTI Sect. 2
Raul Mărginean - tel: 0733.164.490
e-mail: raul.marginean@dentex.ro
HUNEDOARA, SIBIU
Liliana Popa - tel: 0729.99.00.10
e-mail: liliana.popa@dentex.ro
BUCUREȘTI Sect. 3
Marius Mihalache - tel: 0733.999.488
e-mail: marius.mihalache@dentex.ro
IAȘI, BOTOȘANI, SUCEAVA
Ionuț Brăneț - tel: 0725.333.311
e-mail: ionut.branet@dentex.ro
BUCUREȘTI Sect. 4
Mihai Vasilovici - tel: 0733.777.722
e-mail: mihai.vasilovici@dentex.ro
MUREȘ, VRANCEA, BUZĂU
Lia Demian - tel: 0735.666.000
e-mail: lia.demian@dentex.ro
BUCUREȘTI Sect. 5
Sabin Joița - tel: 0730.202.791
e-mail: sabin.joita@dentex.ro
PRAHOVA, DÂMBOVIȚA
Ștefan Enculescu - tel: 0735.222.322
e-mail: stefan.enculescu@dentex.ro
BUCUREȘTI Sect. 6
Florin Soare - tel: 0725.455.455
e-mail: florin.soare@dentex.ro
SATU MARE, BIHOR
Radu Ungureanu - tel: 0735.50.50.51; 0740.37.02.12
e-mail: radu.ungureanu@dentex.ro
BUCUREȘTI
Gabriel Popescu - tel: 0738.777.977
e-mail: gabi.popescu@dentex.ro
SATU MARE, MARAMUREȘ
Silvia Ungureanu - tel: 0725.222.777
e-mail: silvia.ungureanu@dentex.ro
CLUJ-NAPOCA, TURDA, ALBA IULIA
Gabriel Honciuc - tel:0730.024.775
e-mail: gabriel.honciuc@dentex.ro
TIMIȘOARA
Tel: 0731.88.55.88
CLUJ, BISTRIȚA, SĂLAJ
Cristian Barabaș - tel: 0731.66.99.99
e-mail: cristi.barabas@dentex.ro
TIMIȘOARA, CARAȘ-SEVERIN
Alin Alistar - tel: 0727.88.99.32
e-mail: alin.alistar@dentex.ro

Info financiar

info_financiar.png

S.C. DENTEX TRADING S.R.L.

Conturi bancare:
UNICREDIT-TIRIAC - ROSETTI RO55 BACX 0000 0030 2052 2000
LIBRA BANK - BANEASA RO53 BREL 0200 5716 3RO1 1001
RAIFFEISEN BANK - BANEASA RO47 RZBR 0000 0600 0828 6548
TREZORERIA MUN. BUCURESTI RO36 TREZ 7005 069X XX00 2427
CIF: RO16293888
Director financiar: Gordana Teodorescu
Tel: 021.250.79.64
E-mail: financiar@dentex.ro

Trimiteti un mesaj:

 

Pentru orice întrebare despre produse sau comenzi

Dacă apare o problemă tehnică la site-ul dumneavoastră





Aboneaza-te la newsletter-ul nostru