Acest website foloseste cookie-uri pentru facilitarea accesului si livrarea multiplelor functionalitati. Daca veti continua sa navigati, vom considera ca ati acceptat folosirea acestora.
X

[MAXIMUM_COMPARE_PRODUCTS]

Produse
Produse

Magazine DENTEX

Sediu central Bucuresti:

Str. Vatra Luminoasa 47 Sector 2 - Bucuresti
Tel: 021/250.79.64
Fax 021/250.10.98
Mobil: 0733.777.771
E-mail: office@dentex.ro

Depozit Bucuresti

Adresa: Soseaua Dudesti-Pantelimon, Nr.44, Sector 3, Bucuresti
Cod postal: 033094 Tel: 021/256.91.33
Mobil: 0726 336 839, 0755.999.777
E-mail: sales@dentex.ro
contact_banner3.png
contact_banner2.png
contact_banner1.png

Reprezentanți zonali de vânzări

ARAD
Liliana Grida - 0722.449.680
e-mail: liliana.grida@dentex.ro
ARAD
Melisa Grida - tel: 0756.888.822
e-mail: melisa.grida@dentex.ro
ARGEȘ
Valentin Barbu - tel: 0736.88.44.00
e-mail: valentin.barbu@dentex.ro
BRAȘOV, ONEȘTI
Monika Zold - tel: 0731.88.77.77; 0756.88.88.22
e-mail: monika.zold@dentex.ro
BUCUREȘTI Sect. 2
Raul Mărginean - tel: 0733.164.490
e-mail: raul.marginean@dentex.ro
BUCUREȘTI Sect. 3, Sect. 1
Marius Mihalache - tel: 0733.999.488
e-mail: marius.mihalache@dentex.ro
BUCUREȘTI Sect. 4
Mihai Vasilovici - tel: 0733.777.722
e-mail: mihai.vasilovici@dentex.ro
BUCUREȘTI Sect. 5, Sect. 1
Sabin Joița - tel: 0730.202.791
e-mail: sabin.joita@dentex.ro
BUCUREȘTI Sect. 6, Sect. 1
Florin Soare - tel: 0725.455.455
e-mail: florin.soare@dentex.ro
BUCUREȘTI
Gabriel Popescu - tel: 0738.777.977
e-mail: gabi.popescu@dentex.ro
CLUJ; BISTRIȚA; SĂLAJ
Cristian Barabaș - tel: 0731.66.99.99
e-mail: cristi.barabas@dentex.ro
CLUJ, MURES
Edit Takacs – tel: 0758.559.999
e-mail: edit.takacs@dentex.ro
CONSTANȚA
Getuta Danciu - tel: 0736.00.44.77
e-mail: getuta.danciu@dentex.ro
CONSTANȚA; TULCEA
Petruș Petre - tel: 0733 800 090
e-mail: petrus.petre@dentex.ro
COVASNA; HARGHITA
Laszlo Zold - tel: 0736.33.33.11
e-mail: laszlo.zold@dentex.ro
DOLJ; OLT; VÂLCEA
Cătălin Zidaru - tel: 0725.999.000; 0754.724.333
e-mail: catalin.zidaru@dentex.ro
DOLJ; GORJ; MEHEDINȚI
Mihai Georgescu - tel: 0731.88.66.66;
e-mail: mihai.georgescu@dentex.ro
GALAȚI; BRĂILA
Mihai Mitrea – tel: 0734.00.66.00
e-mail: mihai.mitrea@dentex.ro
HUNEDOARA, SIBIU, CALARASI, IALOMITA
Liliana Popa - tel: 0729.99.00.10
liliana.popa@dentex.ro
 
IAȘI; BACAU; NEAMT; VASLUI
Liliana Danila - Tel: 0731.774.444
e-mail: liliana.danila@dentex.ro
IAȘI; BOTOȘANI; SUCEAVA
Ionuț Brăneț - tel: 0725.333.311
e-mail: ionut.branet@dentex.ro
MUREȘ; VRANCEA; BUZĂU;TELEORMAN 
Lia Demian - tel: 0735.666.000
e-mail: lia.demian@dentex.ro
PRAHOVA; DÂMBOVIȚA
Ștefan Enculescu - tel: 0735.222.322
e-mail: stefan.enculescu@dentex.ro
SATU MARE; BIHOR
Radu Ungureanu - tel: 0735.50.50.51
e-mail: radu.ungureanu@dentex.ro
SATU MARE; MARAMUREȘ
Silvia Ungureanu - tel: 0725.222.777
e-mail: silvia.ungureanu@dentex.ro
TIMIȘ; CARAȘ-SEVERIN
Alin Alistar - tel: 0727.88.99.32
e-mail: alin.alistar@dentex.ro
TIMIȘ
Roxana Alistar - tel: 0731.88.33.33
e-mail: roxana.alistar@dentex.ro

Info financiar

info_financiar.png

S.C. DENTEX TRADING S.R.L.

Conturi bancare:
UNICREDIT-TIRIAC - ROSETTI
RO55 BACX 0000 0030 2052 2000

LIBRA BANK - BANEASA
RO53 BREL 0200 5716 3RO1 1001

RAIFFEISEN BANK - BANEASA
RO47 RZBR 0000 0600 0828 6548

TREZORERIA MUN. BUCURESTI
RO36 TREZ 7005 069X XX00 2427

CIF: RO16293888
Director financiar: Gordana Teodorescu
Tel: 021.250.79.64
E-mail: financiar@dentex.ro
 

Formular de contact

INFORMATII


INFORMATII COMERCIALE

Str. Vatra Luminoasa 47 Sector 2 - Bucuresti
Tel: 021.256.91.33 , Fax: 021.250.10.98
Mobil: 0726 DENTEX (0726.336.839) , 0755.999.777
E-mail: sales@dentex.ro

INFORMATII FINANCIARE

UNICREDIT-TIRIAC - ROSETTI RO55 BACX 0000 0030 2052 2000
LIBRA BANK - BANEASA RO53 BREL 0200 5716 3RO1 1001
RAIFFEISEN BANK - BANEASA RO47 RZBR 0000 0600 0828 6548
TREZORERIA MUN. BUCURESTI RO36 TREZ 7005 069X XX00 2427

înregistrează-te

Înscrieți-vă la newsletter-ul nostru.

powered by teamshare
© Copyright 2019 Dentex
designed by headstart.ro